15 grudnia 2015

Nurt żeński

2. Hufiec Krakowski

Marta Oskwarek wędr. hufcowa marta.oskwarek@skauci-europy.pl
Martyna Okarma HR asystentka hufcowej martyna.okarma@skauci-europy.pl
Jadwiga Szuba HR asystentka hufcowej jadwiga.szuba@skauci-europy.pl

2. Szczep Krakowski bł. Anieli Salawy

fanpage: 2. Szczep Krakowski FSE

2. Gromada Krakowska

Akela: Aleksandra Mienik sam.
kontakt: aleksandra.mienik@skauci-europy.pl
obszar: Kraków
przy: parafii oo. Redemptorystów (redemptorysci.krakow.pl/)
wiek: 9-12 lat

2. Drużyna Krakowska

drużynowa: Barbara Jakubiec sam.
kontakt: barbara.jakubiec@skauci-europy.pl
obszar: Kraków
przy: parafii św. Józefa (jozef.diecezja.pl)
wiek: 12 – 17 lat

4. Szczep Krakowski św. Matki Teresy z Kalkuty

4. Gromada Krakowska

Akela: Alicja Kędzior sam.
kontakt: alicja.kedzior@skauci-europy.pl
obszar: Kraków
przy: Sanktuarium św. Jana Pawła II
wiek: 9 – 12 lat

4. Drużyna Krakowska

drużynowa: Katarzyna Kąkol wędr.
kontakt: katarzyna.kakol@skauci-europy.pl
obszar: Kraków – południe
przy: Sanktuarium św. Jana Pawła II
wiek: 12 – 17 lat

2. Szczep Rusocicki św. Mariam Baouardy

2. Drużyna Rusocicka

drużynowa: Antonina Nowak wędr.
kontakt: antonina.nowak@skauci-europy.pl
obszar: Rusocice, Czernichów
wiek: 12 – 17 lat

2. Drużyna Grybowska bł. Julii Rodzińskiej

drużynowa: Klaudia Radziak sam.
kontakt: klaudia.radziak@skauci-europy.pl
obszar: Grybów, Gorlice, Nowy Sącz
wiek: 12 – 17 lat

Krakowskie Ognisko Przewodniczek św. Rity

szefowa: Olga Michałkowska HR
kontakt: olga.piotrowska@skauci-europy.pl
wiek: 18+ lat

Ognisko Młodych Przewodniczek

szefowa: Olga Michałkowska HR
kontakt: olga.piotrowska@skauci-europy.pl
wiek: 17-18 lat