11 września 2017

Nurt męski

1. Hufiec Krakowski św. Ignacego Loyoli

Mateusz Stelmach HO hufcowy mateusz.stelmach@skauci-europy.pl
Artur Hat HO dyrektor administracyjny, skarbnik artur.hat@skauci-europy.pl
Patryk Ławski HO asystent ds. bezpieczeństwa i wypoczynku patryk.lawski@skauci-europy.pl
Szymon Helbin HO asystent ds. gałęzi zielonej szymon.helbin@skauci-europy.pl
Adam Koroński HO asystent ds. gałęzi żółtej adam.koronski@skauci-europy.pl
Bartosz Mierzwa asystent ds. mediów bartosz.mierzwa@skauci-europy.pl
Łukasz Gora OFM Conv duszpasterz

1. Szczep Krakowski św. Adama Chmielowskiego

szczepowy: Paweł Pietras HO
kontakt: pawel.pietras@skauci-europy.pl

1. Gromada Krakowska

akela: Maciej Szulik HO
kontakt: gromada.krakowska@gmail.com
www: 1gk.fse.pl
obszar: Kraków
przy: parafii św. Józefa (jozef.diecezja.pl)
wiek: 9 – 12 lat

1. Drużyna Krakowska

drużynowy: Jakub Jóźwik HO
kontakt:
obszar: Kraków
przy: parafii św. Józefa (jozef.diecezja.pl)
wiek: 12 – 17 lat

3. Szczep Krakowski bł. Jerzego Popiełuszko

3. Gromada Krakowska

akela: Grzegorz Ruchała HO
kontakt: grzegorz.ruchala@skauci-europy.pl
obszar: Kraków
przy: sanktuarium JP II
wiek: 9 – 12 lat

3. Drużyna Krakowska

drużynowy: Szymon Helbin HO
kontakt: szymon.helbin@skauci-europy.pl
obszar: Tyniec, Kraków, Wieliczka
przy: parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Tyńcu (opactwotynieckie.pl)
wiek: 12 – 17 lat

1. Szczep Rzeszowski św. Mikołaja

1. Gromada Boguchwalska

akela: Mateusz Sitek HO
kontakt: mateusz.sitek@skauci-europy.pl
wiek: 9 – 12 lat

1. Drużyna Rzeszowska

drużynowy: Karol Gomółka HO
kontakt: karol.gomolka@skauci-europy.pl
obszar: Rzeszów
przy: parafii Miłosierdzia Bożego w Białej
wiek: 12 – 17 lat

1. Drużyna Grybowska św. José Sánchez del Rio

drużynowy: Kacper Kwieciński HO
kontakt: kacper.kwiecinski@skauci-europy.pl
wiek: 12 – 17 lat

1. Drużyna Nowosądecka św. Jacka Odrowąża

drużynowy: Mikołaj Maślanka HO
kontakt: mikolaj.maslanka@skauci-europy.pl
wiek: 12 – 17 lat

Krakowski Krąg Wędrowników

szef: Mateusz Wsołek HO
kontakt: mateusz.wsolek@skauci-europy.pl
wiek: 17 – 18 lat